fbpx

FAQs

Frequently Asked Questions

Ми працюємо кожень день без вихідних з 8 години ранку до 18 години вечора. Переглянути вільний для запису час та записатися на сервіс Ви можете натиснувши синю кнопку онлайн запису в нижньому правому куті екрана.

Так. Усі запчастини і деталі, демонтовані в процесі обслуговування автомобіля, повертаються клієнту за його бажанням. Прохання враховувати, що старі деталі утилізуються після 24 годин з моменту надання послуги.

Після будь-якого ремонту або діагностики вам видається "Замовлення-наряд" в якому вказані всі види проведених робіт, замінені запчастини, витратні матеріали і звичайно вартість по кожному пункту. Якщо вам потрібні якісь інші документи, ми можете звернутися до менеджерів і вони нададуть вам всі необхідні документи.

Так, у нас ви можете бути присутнім в ремонтному боксі в будь-який час, поки ваш автомобіль знаходитися у нас на СТО. Але ми рекомендуємо вам відвідати нашу клієнтську зону, де ви зможете з комфортом розміститися і спостерігати за ходом ремонту вашого автомобіля, випити стакан води чи чашку чаю та відпочити.

Наше СТО обладнано за останнім словом техніки, ми одночасно надаємо послуги автосервісу та шиномонтажа, проводимо зварювальні роботи. У нас можливо придбати запчастини та витратні матеріали. Ціни на послуги сервісу завжди доступні онлайн, Ви можете записатися через форму онлайн запису на зручний для вас час певний вид робіт, для цього не потрібно відвідувати нас чи телефонувати, ми самі зв'яжемось з Вами, якщо виникнуть питання. В нашому сервісі обладнана комфортабельна кімната відпочинку, в наявності напої, Wi-Fi.