fbpx

Автосервіс

Автосервіс Papa Garage – Ваш автомобіль – наша справа

Іноді Ваш автомобіль потребує особливого догляду, і саме для цього ми тут – Ваш надійний партнер у світі автосервісу. Наших майстрів об’єднує любов до автомобілів та багаторічний досвід, завдяки чому Ви можете довірити нам своє авто з повною упевненістю.

Наш автосервіс – це не лише місце ремонту. Це місце, де кожен клієнт отримує особистий підхід та професійний сервіс. Ми віримо в якість, і саме тому використовуємо тільки найсучасніше обладнання та якісні запчастини. Кожна робота виконується з урахуванням найвищих стандартів безпеки та ефективності. Ми розуміємо, наскільки важливий для Вас автомобіль, та прагнемо забезпечити йому найкращий можливий догляд.

Навіщо регулярно проводити технічне обслуговування та ремонт автомобіля?

Основна мета звичайно полягає у довготривалій та безпроблемній експлуатації автомобіля. Давно не є таємницею, що більшість автовиробників прагнуть випускати автомобілі, які власники обміняють на нові через 3-5 років експлуатації, проїхавши при цьому 100-200 тисяч кілометрів. Також виробники розраховують, що автомобіль після досягнення вищезгаданих критеріїв буде відремонтований у фірмовому сервісному центрі з використанням оригінальних запчастин. Дуже часто регламент сервісного обслуговування не передбачає виконання будь-яких дій для продовження терміну служби механізму або такі дії виконуються з великим інтервалом, що призводить до швидкого старіння та зносу механізму.

Як приклад, автоконцерн BMW не передбачив регламент заміни масла в автоматичній трансмісії ZF більшості своїх автомобілів. При цьому виробник трансмісій ZF у своїй технічній документації рекомендує міняти масло в трансмісії разом із фільтром раз на 60-80 тисяч кілометрів, залежно від умов експлуатації.

Як результат, маємо багато випадків виходу трансмісії з ладу на пробігах до 200 тисяч кілометрів. Водночас є багато автомобілів, які вже проїхали понад 500 тисяч кілометрів, при цьому власники періодично проводили обслуговування трансмісії. Яскравий приклад від компанії Honda, яка на певних ринках рекомендувала своїм сервісним центрам виконувати заміну масла в двигуні внутрішнього згоряння один раз на 15 тисяч кілометрів, що призвело до зношування внутрішніх частин багатьох двигунів К24 на пробігах 100 тисяч кілометрів, що проявилось підвищеною витратою масла та появою сторонніх шумів.

Звичайно, кожен автовласник сам обирає, як обслуговувати автомобіль і скільки коштів витрачати на його експлуатацію. Але з урахуванням викладеного, якщо ви любите свій автомобіль і хочете підтримувати його в гарному стані, необхідно користуватися послугами “незарегламентованих” сервісних центрів.

Наша команда експертів готова Вам допомогти у всьому, від рутинного технічного обслуговування до складних ремонтів, а саме:

 • Діагностика автомобіля
 • Комп’ютерна діагностика
 • Заправка кондиціонера авто, діагностика та ремонт
 • Заміна масла і фільтрів
 • Ремонт і діагностика ходової та підвіски
 • Ремонт та діагностика ДВЗ
 • Обслуговування трансмісії (АКПП, МКПП)
 • Ремонт та діагностика гальмівної системи
 • Перевірка лакофарбового покриття товщиноміром
 • Регулювання світла фар
 • Планове ТО
 • Зварювальні роботи кузова автомобіля
 • Заміри динаміки авто приладом Dragy
 • Чіп-тюнінг, перепрошивка авто, екології, EGR

Нехай Ваш автомобіль завжди буде в ідеальному стані разом із нашим автосервісом. Звертайтеся до нас, і ми зробимо все можливе, щоб зберегти Ваш автомобіль в найкращому стані. Довірте своє авто професіоналам – ми тут, щоб вам допомогти з будь-якою проблемою!